REKLAMA / ADSENSE

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Este Secura KrakĂłw | Kursy i Szkolenia BHP »

  Szeroki wybór, wiele form realizacji i najwyższy poziom w Krakowie, tak pokrótce można opisać szkolenia bhp organizowane przez tą niezwykle doświadczoną firmę z branży usług i szkoleń bhp, która ma na swoim koncie niemal trzydzieści lat nieprzerwanej działalności. Tak długa praktyka i staż działalności pozwala im zapewniać kursy bhp w bardzo szybkich terminach. Oczywiście w ich ofercie są tak szkolenia wstępne jak również kursy okresowe. Od kilku lat proponują także szkolenia bhp online i z każdym rokiem mają one coraz większe wzięcie. Do wyboru są oczywiście też klasyczne stacjonarne kursy bhp czy szkolenia bhp jako samokształcenie, w którym kursant dostaje mnóstwo materiałów i stałą pomoc w trakcie ich przerabiana. Orientacyjna oferta szkoleń bhp zamieszczona jest na stronie internetowej tej firmy z Krakowa.

  Data dodania: 16 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • EkoRodzinni.pl - serwis ekologiczny »

  Serwis ekologiczny poświęcony zdrowemu stylowi życia. Bądźmy eko. Razem. Nie musisz wyłapywać tonących tankowców w powiewającej bordowej pelerynie. Wystarczy krok po kroku zmieniać drobnostki w codziennym życiu. Szybko zauważysz, że pojemnik na plastik nie zapełnia się już tak prędko, a Ty i Twój portfel odetchniecie pełną piersią. Wiemy jak to działa bo sami uczymy się przygotowując materiały na tę stronę. To co do tej pory zrobiliśmy powstało własnym sumptem, umiejętnościami i pasją. Mamy głowy pełne nowych pomysłów, które pozwolą nam stworzyć realną społeczność, która wspiera się w tym by razem dążyć do lepszego jutra.

  Data dodania: 12 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • BHP Warszawa »

  Zapisz się na kursy pierwszej pomocy, szkolenia BHP Warszawa, czy szkolenia ppoż Warszawa - skorzystaj z oferty firmy Aktyw BHP - firmy z dużym doświadczeniem i z kompleksowym podejściem w zakresie szkoleń i kursów. W ofercie firmy AKTYW BHP z Warszawy znajdziesz profesjonalne szkolenia BHP Warszawa, szkolenia ppoż - prowadzone stacjonarnie, jak i w formie online. Zajrzyj na stronę www i sprawdź ofertę firmy Aktyw BHP z województwa mazowieckiego (teren działania firmy Aktyw to jednak cała Polska).

  Data dodania: 16 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku »

  Szkoły policealne KSA czy, Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają do wzięcia udziału w rekrutacji. W ofercie szkoły artystyczne zajęcia takie jak kurs rysunku, studia fotografia, studia aktorskie, studia z projektowania mody a także kurs kroju i szycia. KSA zaprasza do zapoznania się z ofertą na kurs rysunku i inne zajęcia artystyczne przeznaczonego dla osób chcących rozwijać się w tym kierunku! Różnorodne zajęcia, ciekawa tematyka, wykształcona kadra nauczycielska - poznaj ofertę Krakowskiej Szkoły Artystycznej!

  Data dodania: 06 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia programowania i matematyki »

  Korepetycje, zajęcia pozaszkolne/pozalekcyjne z matematyki lub informatyki w Kielcach. Celem zajęć jest rozwijanie zdolności i zainteresowań ucznia. Zajęcia prowadzone są w domu u nauczyciela i dotyczą:Matematyka: szkoła średnia (przygotowanie do matury/sprawdzianuszkoła podstawowa (przygotowanie do sprawdzianu/egzaminu ósmoklasisty)Informatyka:Szkoła podstawowa: programowanie w języku Python kl. IV - VIIISzkoła średnia: programowanie w języku C/C++ kl. I - IV (super dla przyszłych maturzystów i studentów informatyki)Programy nauczania dostosowane są do wieku/poziomu ucznia/ów. ZAPRASZAM!

  Data dodania: 22 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła windsurfingu Chałupy, Półwysep »

  Szkoła windsurfingu Chałupy, Półwysep, czyli SurfBrother, zaprasza na lekcje windsurfingu i obozy windsurfingowe, kitesurfingowe dla dzieci i dorosłych. W ofercie szkoły kursy windsurfingu, lekcje indywidualne i lekcje grupowe. Szkoła windsurfingu Chałupy, Półwysep zaprasza także na zorganizowane obozy sportowe z noclegiem nad polskim morzem. Nauka windsurfingu i nauka kitesurfingu pod okiem doświadczonego instruktora ze szkoły windsurfingu SurfBrother to Twoja szansa na poznanie nowego wodnego sportu!

  Data dodania: 15 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie kelner »

  Szkolenie kelner, szkolenia na menadżera gastronomii a także inne szkolenia z branży HoReCa zrobisz w mieście Warszawa w HR System. HR System to centrum prowadzące profesjonalne szkolenia, w tym szkolenie kelner, szkolenie z zarządzania restauracją, szkolenie ze sprzedaży w restauracji oraz inne szkolenia przeznaczone dla pracowników restauracji, hoteli i innych punktów gastronomicznych. Zapoznaj się ofertą na szkolenia i kursy dla branży HoReCa - oferta dostępna na stronie www firmy HR System z Warszawy, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 10 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazną atmosfera i bezpieczeństwo »

  Przyjazną atmosfera i bezpieczeństwo znajdziesz w przedszkolu Wszystkie Skarby Mamy - to i wiele więcej zagwarantuje Ci przedszkole i żłobek z Poznania. Wszystkie Skarby Mamy Poznań Junikowo zaprasza do zapoznania się z ofertą dla rodziców i dzieci chcących zapisać się do żłobka i przedszkola. Doświadczona kadra nauczycielska zapewnia przyjazną atmosfera i bezpieczeństwo dla Twojego malucha. Weź udział rekrutacji jaką prowadzi Przedszkole i Żłobek Wszystkie Skarby Mamy i już dziś zapisz swoje dziecko!

  Data dodania: 28 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole UrsynĂłw »

  Niepubliczne przedszkole Ursynów, Mokotów zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszystkie Skarby Mamy, bo tak nazywa się to warszawskie niepubliczne przedszkole językowo-artystyczne, oferuje szeroki zakres zajęć oraz wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Niepubliczne przedszkole Ursynów zaprasza do rekrutacji - wszystkie informacje odnośnie oferowanych zajęć, kadry nauczycielskiej czy lokalizacji. Niepubliczne przedszkole Ursynów znajduję się w bardzo dogodnym położeniu na Ursynowie w Warszawie - lokalizacja ta gwarantuje rodzicom i dzieciom łatwy i dogodny dojazd.

  Data dodania: 27 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Matematikon mobilna szkoła matematyki »

  Matematikon to grupa korepetytorów, którzy wierzą, że matematyka nie musi być przerażająca. I nawet jeśli w Waszym przypadku to zdecydowanie nie była miłość od pierwszego wejrzenia, a nawet wręcz przeciwnie – Wasza wzajemna niechęć trwa długie lata – można ją (matematykę) odczarować i poznać z dobrej, nieznanej dotąd strony. Wszystko to w przyjemnej, luźnej atmosferze, bez napięcia, przewracania oczami i „Pan to powinien przecież umieć”. Z nami nie musisz się tłumaczyć, nie musisz się spinać, nie musisz odrabiać zadań domowych – i tak nauczysz się matmy. I kto wie, może nawet się polubicie!

  Data dodania: 08 07 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: