Zajęcia rozwojowe Podkategoria: Zajęcia rozwojowe

 • Angielski dla dzieci »

  Jeśli zechcemy, aby nasze kilkuletnie dziecko uczyło się języka angielskiego już od małego, na pewno warto posłać je do niepublicznego przedszkola językowego, gdzie język angielski dla dzieci jest niezmiernie ważną sprawą. Dzięki temu, można być pewnym, że nasze dziecko, gdy już pójdzie do normalnej szkoły, będzie miało sporą przewagę nad kolegami z klasy i po prostu będzie znało rewelacyjnie język obcy.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy sieć przedszkoli uczących angielskiego w całej Polsce.

  Nie należy również zapominać o tym, że człowiek najefektywniej przyswaja swoją wiedzę właśnie w wieku przedszkolnym, dzięki czemu, angielski dla dzieci będzie zdecydowanie łatwo wchodził.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • zajęcia plastyczne dla dzieci warszawa »

  Trzeba w zasadzie jasno stwierdzić, iż nasza stolica może zaproponować wszystkim dość pokaźny repertuar kulturalnych wydarzeń. Nie chodzi tu wyłącznie o repertuary teatralne, albo dotyczące wystaw kierowane do grona dorosłych odbiorców. Najmłodsi milusińscy także nie mogą narzekać. Jest wiele placówek, które proponują zajęcia dodatkowe, przykładem niech będzie tutaj taniec dla dzieci Warszawa. Aktywności tego typu poszczycić się mogą doprawdy sporym powodzeniem i angażują do uprawiania ruchu nawet najmłodszych kilkulatków. To perfekcyjne wprost zestawienie zabawy z tańcem jest naprawdę niezwykle rozwijające. Poza tym, zajęcia dla dzieci Warszawa to jeszcze na przykład różne plastyczne kółka, możliwość nauki gry na wielu instrumentach. Naprawdę do wyboru, do koloru. W gruncie rzeczy, rynek dodatkowych zajęć i kursów dla dzieci przeżywa obecnie swój wielki rozkwit. Z perspektywy rodziców może oznaczać to tylko jedno- mnóstwo możliwości do wyboru dla dobra swojej pociechy. Cenowe oferty naprawdę są konkurencyjne, placówki walczą toczą bowiem zacięte boje o klientów dokładają starań, żeby przyciągnąć szybko uwagę jak największej liczby rodziców i pociech.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka śpiewu Warszawa »

  Studio nauki śpiewu FEVER powstała z zamysłem o tych osobach, dla których wokal stanowi formę przedstawienia Siebie. Jeśli pragniesz kształcić własny głos, odkrywać jego możliwości pod okiem ekspertów zapraszamy do naszego studia.

  Zapraszamy priorytetowo tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę z wokalem – Fever zapewni CI trening swojego głosu od podstaw! Prowadzimy lekcje indywidualne oraz w grupie, zajęcia w grupie dostosowane są do potrzeb i poziomu uczniów.
  W toku nauki głosu znajdują się takie elementy jak: rozwijanie słuchu muzycznego, sposoby oddechu, dykcja i artykulacja, postawa ciała, nauka poczucia rytmu, nastawienie głosowe, impostacja głosu, emisja głosu, interpretacja tekstu, nauka obchodzenia się z mikrofonem, ruch sceniczny, praca z ciałem, metody radzenia sobie ze stresem i tremą przed występami publicznymi.
  Decydując się na Fever nauczysz się wszystkiego na temat właściwej emisji głosu i tworzenia jego własnej, wyjątkowej barwy. Oferujemy również konfrontację nabytej wiedzy z praktyką! Fever nauczy Cię i przygotuje do występów na scenie przed publicznością oraz do występów w konkursach wokalnych i festiwalach piosenki.


  Fever
  Kom. 519 149 719
  Sekutowicza 5/5
  20-153 Lublin
  rezonans@onet.pl
  NIP: 7122919268

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Mokotów »

  Przedszkola Mokotów Wszystkie Skarby Mamy zapraszają do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną na rok 2020 i nie tylko. Przedszkola Mokotów oferują zajęcia dla dzieci z różnych grup wiekowych, w tym opiekę dzienną, przedszkolną w mieście Warszawa, Mokotów, Ursynów, woj. mazowieckie. Artystyczno-językowe przedszkola Mokotów to wspaniały start dla Twojego dziecka - zapisz je już dziś do przedszkola i żłobka o nazwie Wszystkie Skarby Mamy w Warszawie na Ursynowie (spokojna okolica, łatwy i dogony dojazd, )

  Data dodania: 27 01 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zajęcia rozwojowe

(29)

Zajęcia rozwojowe - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »