REKLAMA / ADSENSE

Dostawcy internetu Podkategoria: Dostawcy internetu

 • Internet »

  Masz już dość narzekania na swojego dostawcę internetu Sprawdź, czy mieszkasz w obszarze działania sieci cityLAN i zmień dostawcę na najlepszego! Nie musisz mieć świetnego zasięgu operatorów komórkowych ani posiadać linii telefonicznej aby cieszyć się szybkim, szerokopasmowym internetem w zaciszu swojego domu. Internet radiowy jest rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie, zwłaszcza jeśli mieszkasz w małej miejscowości czy na wsi. Tylko u nas koszt instalacji to symboliczna złotówka, umowa jest bezterminowa, nie mamy limitów pobierania danych, darmowo zwiększamy prędkość łącza wieczorami i w nocy oraz zapewniamy bezpłatne Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monety »

  Strona zawiera informacje o współczesnym rynku wszelkiego rodzaju numizmatów kolekcjonerskich. To zarówno srebrne monety emitowane przez Narodowy Bank Polski, tak zwany pieniądz zastępczy, jak również fantazyjnie zdobione krążki ze znakami minipaństwek w rodzaju wysepki Niue itp. Ponadto omówiono tu działalność firm wysyłkowych oferujących swoim klientom rozmaite żetony, medaliki czy krążki udające prawdziwe monety, a sprzedawane za spore pieniądze jako quot;poszukiwane kolekcjequot; albo quot;długo oczekiwane edycjequot;.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internet satelitarny »

  Internet satelitarny to zbawienie dla klientów którzy przebywają na obszarze, gdzie w ogóle nie ma infrastruktury GSM i tradycyjnej. Funkcja ta jest dość przydatna kadrze zarządzającej oraz wymagającym klientom indywidualnym, którzy muszą mieć nieprzerwany dostęp do internetu, bez względu na koszty. Nowa technologia jaką dysponujemy została stworzona przez największego globalnego operatora satelitarnego SES ASTRA, przy współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA). Opisywana technologia pozwala nadawać i odbierać dane za pomocą jednego talerza satelitarnego.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szukam sponsora »

  Dzięki pełnej anonimowości, jaką zapewnia Serwis Randkowy Secret Date, każdy miłośnik ars amandi może nawiązać nowe kontakty i zaznać emocjonujących przygód. Pośród użytkowników naszego serwisu niewątpliwe znajduje się osoba o takich samych upodobaniach, otwarta na propozycję współdzielenia przyjemnych chwil. Przy rejestracji kryteriami są wiek, płeć i województwo. Zachęcamy do rozwijania własnych horyzontów wszystkie odważne i nieśmiałe osoby potrzebujące zbliżeń, z całego kraju. Darmowa rejestracja do serwisu. Secret Date – spotkania dojrzałych.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dostawcy internetu

Dostawcy internetu - nowa strona:

Adres: