REKLAMA / ADSENSE

Chemia Podkategoria: Chemia

 • Środki czystości »

  Firma Norenco jest jedną z głównych przedsiębiorstw sprzedających myjki wysokociśnieniowe oraz płyny do mycia i czyszczenia powierzchni. Tego typu maszyny czyszczące potrzebują nie tylko odpowiednich środków czystości, ale również właściwego doradztwa, jaki oferuje przedsiębiorstwo Norenco. Dodatkowo w przedsiębiorstwie pracują doświadczeni fachowcy, którzy pomogą nam odpowiedzieć na wszystkie męczące nas pytania w sprawie produktów firmy. W ofercie firmy Norenco znajdziemy także takie rzeczy jak mydło w płynie oraz środki dezynfekcyjne, które są niezbędne we wszystkich gałęziach produkcji, w których wytwarza się żywność. Jeżeli chodzi o specjalistów przedsiębiorstwa Norenco to pomogą nam oni nie tylko w wyborze właściwych środków dezynfekcyjnych, ale również w przygotowaniu przedsiębiorstwa do systemu HACCP. Kontakt z przedsiębiorstwem jest maksymalnie ułatwiony, co przekłada się na zadowolenie kontrahentów przedsiębiorstwa Norenco.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fosforanowanie »

  Wrocławska firma Galwmet powstała dziesięć lat temu i obecnie jest jedną z większych firm o kapitale prywatnym, znajdujących się na terenie Wrocławia i okolic, która proponuje klientom m.in. takie usługi jak: chromowanie, obróbka metali, nakładanie powłok, miedziowanie, obróbka galwaniczna. Wykonujemy prace zgodnie ze zleceniami klientów, posługując się maszynami i urządzeniami przyporządkowanymi do kilku kluczowych wydziałów galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej, a także obróbki skrawaniem. Posiadamy też własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kam-Chemia - chemia do kamienia »

  Szukasz wysokiej jakości chemii do kamienia od znanych producentów W takim razie koniecznie musisz odwiedzić sklep internetowy Kam-Chemia. Współpracują z cenionymi producentami środków chemicznych, w tym z:– MÖLLER-CHEMIE, – OTTO-CHEMIE, – ROBERLO. Sprawdź ich całą ofertę. Zamówisz u nich środki do pielęgnacji, czyszczenia czy impregnacji kamienia. Co jeszcze wyróżnia Kam-Chemię Przede wszystkim ceny. Mają atrakcyjne ceny, dzięki czemu zdobędziesz wysokiej jakości produkt w dobrej cenie.

  Data dodania: 20 03 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chemia

Chemia - nowa strona:

Adres: