Regulamin:

 1. Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę do spisek.eu
 2. Dodanie strony do katalogu jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.
 3. Regulamin katalogu nie zezwala w rejestracji na wykorzystywanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, a wpis nie jest umową powierzenia przetwarzania danych osobowych Moderatorom katalogu.
 4. Strony w naszych katalogach są moderowane i dodawane przynajmniej raz w tygodniu.
 5. Istotnym kryterium decydującym o dodaniu lub odrzuceniu wpisu jest dodanie linka zwrotnego oraz opis wpisu, który powinien być staranny, poprawny stylistycznie oraz względnie unikalny.
 6. Do katalogu nie będą przyjmowane strony:
  • o tematyce pornograficznej lub erotycznej
  • zawierające treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym
  • zawierające treści faszystowskie, rasistowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym
  • dotyczące hazardu, zakładów bukmacherskich, zarabiania za pomocą surfbar, getpaid, klikania w e-mail i tym podobnych
  • niedokończone (w budowie), strony w których przeważają reklamy nad treścią, stworzonych wyłącznie do prezentowania reklam i ofert programów partnerskich
  • podstrony, podserwisy, aliasy do stron już prezentowanych w katalogu
  • o znikomej wartości merytorycznej i estetycznej
  • strony zabezpieczone hasłem dostępowym
 7. Strony, które naruszają warunki regulaminu mogą zostać usunięte bez powiadomienia zgłaszającego.
 8. Treść strony musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona. UWAGA!!!! Strony dodane do niewłaściwych kategorii będą od razu usuwane.
 9. Moderatorzy katalogu zastrzegają sobie możliwość zmiany danych wpisu, zwłaszcza tytułu, gdy jest zbyt krótki lub lakoniczny, bądź nie odpowiada tematyce prezentowanej na stronie.
 10. Ocena strony i decyzja o jej dodaniu jest subiektywną opinią moderatora.
 11. Nasz katalog przyjmuje również wpisy dotyczące innych katalogów oczywiście pod warunkiem spełnienia wszystkich wymogów regulaminu. Uwaga: nie zostaną dodane katalogi stosujące u siebie przekierowanie 302 lub nie posiadające linków bezpośrednich. Nie dodajemy również katalogów stosujących u siebie hiperłącza z parametrem: rel=nofollow.
 12. Jeżeli chcesz przyśpieszyć indeksację swojej strony w naszych katalogach, wystarczy odnaleźć swoją stronę w podkategorii do której ją dodawałeś(aś) lub wyszukać ją w wyszukiwarce i podlinkować podstronę z informacjami szczegółowymi Twojej strony (gotowy kod znajduje się na podstronie i w powiadomieiu e-mail).
 13. W celu usunięcia wpisu z katalogu prosimy o wiadomość na adres admin(at)spisek.eu
 14. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym czasie; nowy regulamin obowiązuje z chwilą jego opublikowania