Apteki Podkategoria: Apteki

 • Lekarze, szpitale, kliniki Warszawa, informator »

  Informator medyczny - pomożemy odnaleźć Ci specjalistyczny szpital, klinikę, przychodnię, gabinet prywatny. Dane teleadresowe, opis, oferty. Serwis posiada zaawansowane panele administracyjne dla klientów, nowoczesny newsroom i ciekawy design. W serwisie także medyczne forum dyskusyjne, porady ekspertów, abcbadań medycznych, galerie zdjęć i wiele innych. W serwisie także nowo otwarte medyczne forum dyskusyjne na którym znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cie pytania.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy zdrowotne »

  Kampanie obywatelskie stają się z każdym dniem powszechniejszą sposobem kontaktu różnorakich przedsiębiorstw oraz instytucji ze społecznością. Organizowane są kampanie dotyczące likwidowania agresją nad bliskimi, walczenia z szaleńcom ulicznym albo walki z rakiem szyjki macicy. Problematyka kampanii społecznych jest ogromna i to na jaki temat są jest uzależnione od problemu, który aktualnie wymaga rozgłoszenia a także tego, na co trzeba wyczulić uwagę obywateli. Mnóstwo spośród odbywających się kampanii, skupia się w obszarze wszelkich chorób i nałogów, w podczas których unieszkodliwianiu i profilaktyce pomoc niosą programy zdrowotne. Programy zdrowotne jest to region zorganizowanych działań leczniczych, które pełnią funkcję zrealizowanie wybranego celu. Przy ich programowaniu bazuje na danych, na temat kondycji zdrowotnej i na oczekiwaniach zdrowotnych mieszkańców. Programy zdrowotne mogą obejmować swoim zasięgiem okres kilku miesięcy bądź aż do paru lat. Przykładem akcji społecznych, której częścią były zorganizowane programy zdrowotne są wszystkie te, dotyczące zwalczania nałogu papierosowego. Kampanie powszechne w swoim działaniu, pomijając reklamowaniem trendu na unikanie palenia, rozgłaszają także dane o przedsiębiorstwach a także organizacjach, które pomagają ludziom, pragnącym zrezygnować z uzależnieniem nikotynowym. Tam w tematyce przygotowanego programu zdrowotnego, czeka na pacjenta fachowa pomoc, która poza pokazaniem jak rzucenie nałogu papierosowego będzie umożliwiała także pomocą psychicznym. W Polsce zarejestrowane jest Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych, które zajmuje się głównie wytwarzaniem, urzeczywistnianiem, stosowaniem w praktyce a także popieraniem instytucji, tworzących kampanie publiczne, żeby programy zdrowotne były polecane na bardzo wysokim poziomie tak samo teoretycznym, oraz organizacyjnym.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Henna Mehendi Sahara Tazarine »

  Henna Sahara Tazarine Mehendi to strona łącząca w sobie informacje o tatuażach z henny oraz hennowaniu włosów naturalną henną. Sahara to słynna marokańska henna nadająca włosom piękny, jasnorudy odcień. Saharę można też oczywiście stosować do mehendi. Od henn indyjskich różni ją przede wszystkim czas potrzebny do wydzielenia barwnika, który jest dużo krótszy. Ponadto, trudniej nadbudować ją na włosach i jest jaśniejsza niż choćby rajasthani. Uwaga! Henną marokańską nie uzyskamy czerwieni na włosach. Saharę Tazarine można stosować z cassią, która pięknie podkreśli rudości. Z dodatkiem indygo, można uzyskać z niej ciepły brąz. nOpakowanie zawiera nieco więcej niż 100 g czystej i sproszkowanej lawsonii inermis czyli henny.

  Data dodania: 02 01 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Apteki

(29)

Apteki - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »