Dobry Psycholog Lublin

Dobry Psycholog Lublin Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie. Celem mojej pracy jest profesjonalna pomoc każdemu, kogo dotykają lęki, depresja, trudności w relacjach, ciężkie do zniesienia emocje. Niezrozumienie siebie i nieakceptacja własnej historii życia. Osamotnienie i poczucie bezradności. Dobry psycholog to ktoś, kto pomaga poradzić sobie z tym wszystkim, co ogólnie rozumiemy jako kryzys.
Formy pomocy : konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna, małżeńska, terapia par oraz terapia grupowa, terapia online.
Posiadam doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Od lat prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Lublinie oraz współpracuję z publiczną Poradnią Psychologiczną.

Szczegóły strony https://www.psycholog-lubelski.pl:

Podlinkuj stronę https://www.psycholog-lubelski.pl:

Dobry Psycholog Lublin

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Warszawa »

  Jestem psychoterapeutką z Warszawy. Zapraszam na moją stronę osoby poszukujące w Warszawie gabinetu psychoterapeutycznego, postanowione zapoczątkować psychoterapię lub tych jacy chcieliby dowiedzieć się więcej o mojej działań oraz psychoterapii w Warszawie. Moja przygoda z psychoterapią zaczęła się w 2003 roku. Od tego czasu, nieprzerwanie podnoszę swoje umiejętności i dbam o własny rozwój. Pracuję w zgodzie z Kodeksu Etyki Zawodowej a moje dokonania w aspekcie psychoterapii są coraz lepsze. Kto może skorzystać z formy pomocy jaką jest psychoterapia? charakter przypadków z jakimi wolno zgłosić się do psychoterapeuty jest nieograniczony, ktokolwiek z nas ma swój podmiotowy, osobliwy świat. wzorcowymi kłopotami w których psychoterapia może okazać się pomocna są: deficyt obrotności żywotnej i ufności w siebie, kłopoty w relacji z innymi ludźmi, zbyt duży stres, obładowanie,bóle z powodu izolacyj.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  W ramach oferty znajduje się diagnozowanie również leczenie chorób psychicznych. Jeśli pragniesz skorzystać z moich porad proponuje wizytę w gabinecie albo w pilnych sytuacjach proponuję wizytę domową. Gabinet powstał w 1999 roku oferuję swoje usługi w Warszawie, Otwocku i Pomiechówku. Od tego czasu uzyskałem bardzo bogate doświadczenie, które jest niezbędne w tyn zawodzie. Odwiedzając moja stronę odnajdziesz wiele wskazówek tudzież cennik za usługi.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog pomoże w karierze zawodowej »

  Profesjonalny i licencjonowany psycholog trójmiasto oferuje swoją pomoc tym osobom, które potrzebują profesjonalnej porady związanej z życiem emocjonalnym tak na polu prywatnym, jak i zawodowym. Prowadzona w gabinecie psychoterapia toczy się w pozytywnej atmosferze, która ułatwia uporanie się z najtrudniejszymi nawet problemami. Posiadający wieloletnią praktykę psycholog gdańsk upora się z wieloma trapiącymi Państwa zagadnieniami natury psychologicznej i pozwoli Państwu odzyskać siły witalne. Z całą pewnością warto z nami podjąć współpracę, by odzyskać duchowy spokój, harmonię oraz pojąć, w jaki sposób prowadzić swoje życie, aby nie trzeba było niczego żałować. Proponujem pełną dyskrecję, a także wyrozumiałe podejście do Twoich problemów. Zachęcamy do kontaktu! Postaw na rzetelne pozbycie się Twoich problemów osobistych i zawodowych w naszym gabinecie

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Dobrej Terapii - Gabinet psychiatryczny Kraków, Neurolog Kraków, Psychiatra Kraków. »

  Centrum Dobrej Terapii jest to innowacyjny, niepubliczny zakład opieki zdrowotnej oferujący szeroki zakres usług z zakresu psychiatrii, psychologii klinicznej, psychoterapii i neurologii oraz dziedzin pokrewnych, świadczonych w ramach poradni: psychiatrycznej i neurologicznej.
  Tworząc nasze centrum, oparliśmy się na teraźniejszych doświadczeniach i obserwacjach związanych zarówno z pracą w instytucjach publicznych, jak i w ramach naszych praktyk osobistych.
  Psycholog Kraków - ideą przewodnią Centrum Dobrej Terapii jest tworzenie przyszłościowego i przyjaznego Nabywcom ośrodka fachowego z bogatą i różnorodną ofertą usług, pozwalającą dostanie kompleksowej pomocy w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej i w leczeniu zaburzeń psychicznych na najwyższym poziomie.
  Naszym zadaniem było stworzenie miejsca oferującego nie tylko najwyższy merytoryczny poziom usług, lecz też zapewniającego przyjazną atmosferę i przestrzeń, w których świadczone będą usługi. Bardzo ważne dla nas to między innymi troska i praca nad budowaniem życzliwej, opartej o wzajemne porozumienie partnerskiej relacji terapeutycznej, traktowanej jako nadrzędna zasada działania Centrum, kompleksowe podejście do rozwiązywanych problemów psychologicznych, troska o atrakcyjną i przyjazną emocjonalnie przestrzeń, w której udzielane będą świadczenia, psychoedukacja i rzetelna informacja dotycząca procesu leczenia,, zasada ciągłego doskonalenia zawodowego przez działalność dydaktyczną i naukową pracowników Centrum, praca zespołowa urzeczywistniana przez system wzajemnych konsultacji i wymiany informacji w gronie członkami personelu niosącego poradę.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezsenność leczenie »

  Kompleks INZPiRO przedstawia usługi psychologiczne na najwyższym poziomie. Ma także grupę psychiatrów, aby pomoc była wieloaspektowa. Aby eliminować trudności dotyczące sfery psychicznej, nie wystarczy nabywanie informacji z obszaru psychologii ogólnej. Bywa, że potrzebna jest pomoc w postaci leków lub pasmo działań terapeutycznych. Lekarze i psycholodzy z INZPiRO mają świadomość, że bezsenność jest prawdziwą bolączka naszych czasów zdominowanych przez stres i rywalizację i organizują strategie walki z tą przypadłością, przy czym każda z nich bierze pod uwagę potrzeby, cechy osobowościowe i sytuację konkretnego zainteresowanego. Leczenie bezsenności w Warszawie najkorzystniej przeprowadzić w tej przychodni. Poradnia Profilaktyki i Leczenia Bezsenności, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się bezsennością w szerokim znaczeniu. Nie tylko ją leczy, lecz także chroni nas przed jej zaistnieniem.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowy artykuł »

  Magdalena Senderowska - psycholog i psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zawodowe zdobyłam szkoląc się min. innymi w trzyletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Swoim klientom mogę zaoferować: psychoterapię indywidualną, psychoterapię dla par, konsultacje psychologiczne oraz testy psychologiczne. Oferuję pomoc w następujących zaburzeniach jak: depresja, nerwica, fobie, osobowości, seksualnych, anoreksja, bulima. Oferuję pomoc ofiarom przemocy oraz w takich sytuacjach jak żałoba. Zapraszam do swojego gabinetu psychologicznego na ulicy Legnickiej 55a/7. Zapraszam klientów z miasta Wrocław i okolic.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa, terapia par - InTeGral »

  Bolesne urazy wpływają na psychikę człowieka, będąc powodem fobii. Nie ze wszystkimi troskami człowiek jest w stanie się uporać o własnych siłach. Dlatego kiedy życie boli warto rozejrzeć się o profesjonalną pomoc. Jeśli interesuje Państwa psychoterapia Warszawa, dobrze trafiliście. Naszą domeną jest terapia małżeńska, terapia poznawczo behawioralna, jak i psychoterapia młodzieży. Gwarantujemy zarówno pomoc psychologa, jak i seksuologa. Zapewniamy psychoterapie indywidualną oraz warsztaty terapeutyczne. Świadczona przez nas terapia małżeńska oraz poznawczo behawioralna ma zamiar pomóc pacjentom w zrozumieniu własnego myślenia tak, by potrafili żyć w harmonii ze sobą i z drugim człowiekiem. Współpracujący z nami psycholog Warszawa w sposób indywidualny podchodzi do każdego pacjenta, gwarantując jednocześnie całkowitą poufność.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Psychoterapeuci z Centrum Psychoterapii Integralnej to rekomendowani eksperci. Dobry psycholog, Poznań obsługujący czy też odmienną miejscowość, musi pracować tak, by wyraźnie likwidować patologię. CPI posiada wielu klientów, ponieważ gwarantowana jest tu psychoterapia pod rozmaitą postacią. Można zamawiać spotkania indywidualne, zgłaszać się parami albo organizować terapię z całą rodziną. Organizowana tutaj psychoterapia grupowa Poznań czyni miastem utożsamianym z nazwiskami cenionych specjalistów. Zawodowcy opierają się tutaj na pomysłach Ericksona i nie tylko. Organizowany jest kontrakt terapeutyczny, tak by postanowienia odnośnie współpracy były jak najbardziej czytelne. Ważne, by psychoterapia grupowa Poznań czyniąca punktem spotkań, bądź też przygotowywana gdzie indziej, sporo nam uświadamiała. Usługi organizowane tu, spełniają to kryterium. CPI to również propozycja dla samych psychologów. Psycholodzy mogą tu odbyć fantastyczną superwizję. Racjonalna terapia zachowania wymaga dużych kompetencji, tu można je ulepszać, korzystając z tej usługi.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Ośrodek Rozwoju i Terapii - "Do Źródła" jest takim specjalnym miejscem w Krakowie. Dlaczego jest takie wyjątkowe? Dlatego, że tylko tutaj możesz przyjść bez żadnych obaw i odkryć zachętę do rozwoju osobistego. Zajęcia prowadzi psycholog i psychoterapeuta Gestalt, a jednocześnie założycielka Ośrodka - Małgorzata Kulawik. Dzięki różnorodnym warsztatom pogłębiana jest świadomość dotycząca naszego życia poprzez trzy aspekty pracy psychologicznej: ciała, uczuć oraz motywacji. Spotkania te są prowadzone zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychotechnika Kraków »

  Psychotechnika Kraków: badania psychologiczne i psychotechniczne dla kandydatów na kierowców, przy podnoszeniu kwalifikacji do kategorii C, D, E, C+E itd., do profilu kierowcy oraz psychotesty kierowców zawodowych - przedłużających ważność uprawnienia do wykonywania zawodu (również dla kierowców taxi), a także badania psychologiczne dla kierowców za przekroczenie punktów karnych, alkohol, wypadek, prędkość i w innych przypadkach zatrzymania uprawnień do kierowania samochodem. Testy psychologiczne wstępne i okresowe dla operatorów maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek i ładowarek. Psychotechnika dla kierowców pojazdu służbowego kat. b. Wszystkie testy bez stresu, bez kolejek! Termin nawet dziś. Najniższe ceny w Krakowie. Dodatkowo diagnoza i orzecznictwo psychologiczne. Wystawiamy opinie psychologiczne. Prowadzimy trening i terapię metodą EEG Biofeedback. Jest to nowa nieinwazyjna metoda rehabilitacji, która zwiększa potencjał naszego mózgu. Skuteczność potwierdzona przy zaburzeniu ADHD, ADD.

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »