Natalia Jędrysiak

Natalia Jędrysiak W CePoBe możesz skorzystać z usług profesjonalistów, dyplomowanych, certyfikowanych psychoterapeutów, takich jak Natalia Jędrysiak czy Anna Respondek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą - w niej znajduje się terapia lęku, psychoterapia, spotkania indywidualne i spotkania grupowe. Natalia Jędrysiak, Anna Respondek, certyfikowane terapeutki prowadzą także szkolenia na psychologów z psychoterapii, terapii poznawczo - behawioralnej. W ofercie CePoBe Zielona Góra także superwizja - w celu zrozumienia prawidłowego procesu psychoterapii dla psychoterapeutów.

Szczegóły strony cepobe.pl:

Podlinkuj stronę cepobe.pl:

Natalia Jędrysiak

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Warszawa »

  Jestem psychoterapeutką z Warszawy. Zapraszam na moją stronę osoby poszukujące w Warszawie gabinetu psychoterapeutycznego, postanowione zapoczątkować psychoterapię lub tych jacy chcieliby dowiedzieć się więcej o mojej działań oraz psychoterapii w Warszawie. Moja przygoda z psychoterapią zaczęła się w 2003 roku. Od tego czasu, nieprzerwanie podnoszę swoje umiejętności i dbam o własny rozwój. Pracuję w zgodzie z Kodeksu Etyki Zawodowej a moje dokonania w aspekcie psychoterapii są coraz lepsze. Kto może skorzystać z formy pomocy jaką jest psychoterapia? charakter przypadków z jakimi wolno zgłosić się do psychoterapeuty jest nieograniczony, ktokolwiek z nas ma swój podmiotowy, osobliwy świat. wzorcowymi kłopotami w których psychoterapia może okazać się pomocna są: deficyt obrotności żywotnej i ufności w siebie, kłopoty w relacji z innymi ludźmi, zbyt duży stres, obładowanie,bóle z powodu izolacyj.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychologiczne badania operatorów »

  W dzisiejszych czasach niesamowicie trudno w naszym regionie znaleźć pracę odpowiadającą naszym aspiracjom. Również kandydaci z wyższym wykształceniem decydują się na inne szkolenia zawodowe aby otrzymać dobrze płatną pracę. Obecnie ubiegając się o zatrudnienie operatora suwnic należy zadbać o przeprowadzenie badań psychofizycznych w celu wykazania możliwości do wykonywania wyuczonego zawodu. Badania psychologiczne trwają zwykle maksymalnie 3 godziny a testy wykonywane są na specjalnie do tego przeznaczonych urządzeniach elektronicznych badających przede wszystkim określenie progu wrażliwości wzrokowej, itp. Należy pamiętać, że na badania wybieramy się przede wszystkim bez żadnych oznak zmęczenia.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  W ramach oferty znajduje się diagnozowanie również leczenie chorób psychicznych. Jeśli pragniesz skorzystać z moich porad proponuje wizytę w gabinecie albo w pilnych sytuacjach proponuję wizytę domową. Gabinet powstał w 1999 roku oferuję swoje usługi w Warszawie, Otwocku i Pomiechówku. Od tego czasu uzyskałem bardzo bogate doświadczenie, które jest niezbędne w tyn zawodzie. Odwiedzając moja stronę odnajdziesz wiele wskazówek tudzież cennik za usługi.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog pomoże w karierze zawodowej »

  Profesjonalny i licencjonowany psycholog trójmiasto oferuje swoją pomoc tym osobom, które potrzebują profesjonalnej porady związanej z życiem emocjonalnym tak na polu prywatnym, jak i zawodowym. Prowadzona w gabinecie psychoterapia toczy się w pozytywnej atmosferze, która ułatwia uporanie się z najtrudniejszymi nawet problemami. Posiadający wieloletnią praktykę psycholog gdańsk upora się z wieloma trapiącymi Państwa zagadnieniami natury psychologicznej i pozwoli Państwu odzyskać siły witalne. Z całą pewnością warto z nami podjąć współpracę, by odzyskać duchowy spokój, harmonię oraz pojąć, w jaki sposób prowadzić swoje życie, aby nie trzeba było niczego żałować. Proponujem pełną dyskrecję, a także wyrozumiałe podejście do Twoich problemów. Zachęcamy do kontaktu! Postaw na rzetelne pozbycie się Twoich problemów osobistych i zawodowych w naszym gabinecie

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezsenność leczenie »

  Kompleks INZPiRO przedstawia usługi psychologiczne na najwyższym poziomie. Ma także grupę psychiatrów, aby pomoc była wieloaspektowa. Aby eliminować trudności dotyczące sfery psychicznej, nie wystarczy nabywanie informacji z obszaru psychologii ogólnej. Bywa, że potrzebna jest pomoc w postaci leków lub pasmo działań terapeutycznych. Lekarze i psycholodzy z INZPiRO mają świadomość, że bezsenność jest prawdziwą bolączka naszych czasów zdominowanych przez stres i rywalizację i organizują strategie walki z tą przypadłością, przy czym każda z nich bierze pod uwagę potrzeby, cechy osobowościowe i sytuację konkretnego zainteresowanego. Leczenie bezsenności w Warszawie najkorzystniej przeprowadzić w tej przychodni. Poradnia Profilaktyki i Leczenia Bezsenności, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się bezsennością w szerokim znaczeniu. Nie tylko ją leczy, lecz także chroni nas przed jej zaistnieniem.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowy artykuł »

  Magdalena Senderowska - psycholog i psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zawodowe zdobyłam szkoląc się min. innymi w trzyletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Swoim klientom mogę zaoferować: psychoterapię indywidualną, psychoterapię dla par, konsultacje psychologiczne oraz testy psychologiczne. Oferuję pomoc w następujących zaburzeniach jak: depresja, nerwica, fobie, osobowości, seksualnych, anoreksja, bulima. Oferuję pomoc ofiarom przemocy oraz w takich sytuacjach jak żałoba. Zapraszam do swojego gabinetu psychologicznego na ulicy Legnickiej 55a/7. Zapraszam klientów z miasta Wrocław i okolic.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Psychoterapeuci z Centrum Psychoterapii Integralnej to rekomendowani eksperci. Dobry psycholog, Poznań obsługujący czy też odmienną miejscowość, musi pracować tak, by wyraźnie likwidować patologię. CPI posiada wielu klientów, ponieważ gwarantowana jest tu psychoterapia pod rozmaitą postacią. Można zamawiać spotkania indywidualne, zgłaszać się parami albo organizować terapię z całą rodziną. Organizowana tutaj psychoterapia grupowa Poznań czyni miastem utożsamianym z nazwiskami cenionych specjalistów. Zawodowcy opierają się tutaj na pomysłach Ericksona i nie tylko. Organizowany jest kontrakt terapeutyczny, tak by postanowienia odnośnie współpracy były jak najbardziej czytelne. Ważne, by psychoterapia grupowa Poznań czyniąca punktem spotkań, bądź też przygotowywana gdzie indziej, sporo nam uświadamiała. Usługi organizowane tu, spełniają to kryterium. CPI to również propozycja dla samych psychologów. Psycholodzy mogą tu odbyć fantastyczną superwizję. Racjonalna terapia zachowania wymaga dużych kompetencji, tu można je ulepszać, korzystając z tej usługi.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź. »

  Wiele osób sądzi, że z pomocy psychologa korzysta się dopiero wtedy,gdy występują poważne zaburzenia psychiczne. Często też pojawia się opór, lęk czy wstyd przed wizytą w gabinecie psychologicznym. Wiąże się to zazwyczaj z niewłaściwymi wyobrażeniami i nieznajomością tego rodzaju pracy. Pomoc psychologiczna przydatna jest gdy występują: depresje, nerwice, lęki, uzależnienia, a także w różnych życiowych sytuacjach gdy: nie potrafimy radzić sobie z własnymi emocjami, mamy trudności w relacjach z innymi ludźmi, pojawiają się problemy w małżeństwie, rodzinie, pracy itp., trudno nam uwolnić się od żalu, gniewu, rozgoryczenia, doświadczamy nagłej sytuacji kryzysowej (np.rozwód,śmierć) wszystko układa się pomyślnie, a jednak w sercu jest poczucie pustki Świat własnej psychiki, emocji, a przede wszystkim duszy jest często nam nieznany i nierozumiany.Trudno samodzielnie zrozumieć przyczyny zaistniałej sytuacji, stanu psychicznego czy odnaleźć drogę wyjścia z problemu. Wizyta w moim gabinecie, szczera rozmowa być może pozwoli dotrzeć do sedna.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychotechnika Kraków »

  Psychotechnika Kraków: badania psychologiczne i psychotechniczne dla kandydatów na kierowców, przy podnoszeniu kwalifikacji do kategorii C, D, E, C+E itd., do profilu kierowcy oraz psychotesty kierowców zawodowych - przedłużających ważność uprawnienia do wykonywania zawodu (również dla kierowców taxi), a także badania psychologiczne dla kierowców za przekroczenie punktów karnych, alkohol, wypadek, prędkość i w innych przypadkach zatrzymania uprawnień do kierowania samochodem. Testy psychologiczne wstępne i okresowe dla operatorów maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek i ładowarek. Psychotechnika dla kierowców pojazdu służbowego kat. b. Wszystkie testy bez stresu, bez kolejek! Termin nawet dziś. Najniższe ceny w Krakowie. Dodatkowo diagnoza i orzecznictwo psychologiczne. Wystawiamy opinie psychologiczne. Prowadzimy trening i terapię metodą EEG Biofeedback. Jest to nowa nieinwazyjna metoda rehabilitacji, która zwiększa potencjał naszego mózgu. Skuteczność potwierdzona przy zaburzeniu ADHD, ADD.

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Lublin »

  Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie. Celem mojej pracy jest profesjonalna pomoc każdemu, kogo dotykają lęki, depresja, trudności w relacjach, ciężkie do zniesienia emocje. Niezrozumienie siebie i nieakceptacja własnej historii życia. Osamotnienie i poczucie bezradności. Dobry psycholog to ktoś, kto pomaga poradzić sobie z tym wszystkim, co ogólnie rozumiemy jako kryzys.
  Formy pomocy : konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna, małżeńska, terapia par oraz terapia grupowa, terapia online.
  Posiadam doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Od lat prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Lublinie oraz współpracuję z publiczną Poradnią Psychologiczną.

  Data dodania: 25 05 2020 · szczegóły wpisu »